O nas
Autobusy
Aktualnosci
Promocje
Ceny biletów
Kontakt
Rozkład jazdy


Rozkład jazdy
CZERWIEŃSK - ZIELONA GÓRA stary rozkład bez PCK

PRZYSTANEK                                      

F6

F67

F

F67

F

F67

F67

F

F67

F

F

F

F

F

Czerwieńsk - przy UMiG

6:00

7:00

8:00

9:00

10:00

12:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

Czerwieńsk przy szkole

6:01

7:01

8:01

9:01

10:01

12:01

14:01

15:01

16:01

17:01

18:01

19:01

20:01

21:01

Płoty - przy ul. Leśnej

6:04

7:04

8:04

9:04

10:04

12:04

14:04

15:04

16:04

17:04

18:04

19:04

20:04

21:04

Płoty - przy ul. Zagórskiej

6:06

7:06

8:06

9:06

10:06

12:06

14:06

15:06

16:06

17:06

18:06

19:06

20:06

21:06

Płoty - za torami przy ND

6:08

7:08

8:08

9:08

10:08

12:08

14:08

15:08

16:08

17:08

18:08

19:08

20:08

21:08

Przylep ul. 22 lipca przy kościele

6:10

7:10

8:10

9:10

10:10

12:10

14:10

15:10

16:10

17:10

18:10

19:10

20:10

21:10

Przylep ul. 22 lipca przy ul. Turystycznej

6:12

7:12

8:12

9:12

10:12

12:12

14:12

15:12

16:12

17:12

18:12

19:12

20:12

21:12

Przylep ul. 22 lipca za rondem

6:14

7:14

8:14

9:14

10:14

12:14

14:14

15:14

16:14

17:14

18:14

19:14

20:14

21:14

Zielona Góra ul. Zjednoczenia przy ul. Naftowej

6:16

7:15

8:15

9:15

10:15

12:15

14:15

15:15

16:15

17:15

18:15

19:15

20:15

21:15

Zielona Góra ul. Zjednoczenia   przy elektrociepłowni

6:19

7:19

8:18

9:18

10:18

12:18

14:18

15:18

16:18

17:18

18:18

19:18

20:18

21:18

Zielona Góra ul. Batorego

6:26

7:26

8:25

9:25

10:25

12:25

14:25

15:25

16:25

17:25

18:25

19:25

20:25

21:25

Zielona Góra ul. Bema

6:30

7:30

8:30

9:30

10:30

12:30

14:30

15:30

16:30

17:30

18:30

19:30

20:30

21:30

Legenda:

F- kursuje w dni robocze

6 - w soboty ; 7 w niedziele

 



Kierunek:

ZIELONA GÓRA - CZERWIEŃSK ważny od 01 III 2014

CZERWIEŃSK - ZIELONA GÓRA ważny od 01 III 2014

SULECHÓW - KARGOWA

KARGOWA - SULECHÓW

ZIELONA GÓRA - Sulechów - BABIMOST

BABIMOST - Sulechów - ZIELONA GÓRA

ZIELONA GÓRA - SULECHÓW

SULECHÓW - ZIELONA GÓRA



Legenda