O nas
Autobusy
Aktualnosci
Promocje
Ceny biletów
Kontakt
Rozkład jazdy


Rozkład jazdy
BABIMOST - Sulechów - ZIELONA GÓRA przed zmiana 6:00

 PRZYSTANEK                              

F

F67

F

67

F

F67 

F

67

F

F67 

F

F

Podmokle Małe

-

6:35

-

-

-

-

-

-

-

15:52

-

-

Podmokle Wielkie

-

6:38

-

-

-

-

-

-

-

15:55

-

-

Zdzisław

-

6:41

-

-

-

-

-

-

-

15:58

-

-

BABIMOST d.a.

6:00

6:45

7:39

9:15

10:25

11:26

12:40

13:45

15:25

16:10

18:10

20:25

Nowe Kramsko

6:07

6:52

7:46

9:22

10:32

11:33

12:47

13:57

15:32

16:22

18:17

20:32

Kolesin

6:09

6:54

7:49

9:24

10:35

11:35

12:52

13:59

15:37

16:24

18:20

20:35

Klępsk

6:13

6:58

8:03

9:28

10:40

11:39

12:58

14:03

15:42

16:28

18:33

20:48

SULECHÓW Al.Wielkopolska - TAXI

6:22

7:07

8:10

9:35

10:50

11:46

13:10

14:10

15:52

16:37

18:43

20:58

SULECHÓW ul. 31 Stycznia

6:23

7:09

8:12

9:37

10:52

11:48

13:12

14:12

15:54

16:39

18:52

20:59

SULECHÓW ul. Okrężna

6:25

7:10

8:15

9:40

10:53

11:51

13:15

14:15

15:56

16:40

18:54

21:00

SULECHÓW ul. Odrzańska - Kościół

6:27

7:12

8:17

9:42

10:54

11:53

13:17

14:17

15:58

16:42

18:56

21:02

ZIELONA GÓRA ul. Sulechowska

6:41

7:30

8:35

10:00

11:15

12:11

13:30

14:35

16:17

17:00

19:15

21:20

ZIELONA GÓRA ul. Batorego

6:45

7:32

8:37

10:02

11:17

12:14

13:32

14:37

16:19

17:02

19:17

21:22

ZIELONA GÓRA ul. Bema

6:50

7:35

8:40

10:05

11:20

12:16

13:35

14:40

16:22

17:05

19:20

21:25

Legenda :

F- kursuje w dni robocze

6 - w soboty ; 7 w niedziele



Kierunek:

ZIELONA GÓRA - CZERWIEŃSK

CZERWIEŃSK - ZIELONA GÓRA

SULECHÓW - KARGOWA

KARGOWA - SULECHÓW

ZIELONA GÓRA - SULECHÓW

SULECHÓW - ZIELONA GÓRA

Zielona Góra - Babimost Wakacje 2014

Babimost - Zielona Góra Wakacje 2014



Legenda