O nas
Autobusy
Aktualnosci
Promocje
Ceny biletów
Kontakt
Rozkład jazdy


Rozkład jazdy
ZIELONA GÓRA - Sulechów - BABIMOST

 

8 czerwca (Zielone Świątki) oraz 19 czerwca (Boże Ciało) autobusy DA-MI nie będą kursowały

PRZYSTANEK                               

F

F67

F

67

F

F67

F

67

F

F67

F

F

ZIELONA GÓRA ul. Batorego   

4:45

5:25

6:45

7:40

9:10

10:10

11:40

12:15

13:45

14:45

16:40

19:15

ZIELONA GÓRA ul. Bema

4:50

5:30

6:50

7:45

9:15

10:15

11:45

12:20

13:50

14:50

16:45

19:20

ZIELONA GÓRA ul. Sulechowska

4:55

5:35

6:55

7:50

9:20

10:20

11:50

12:25

13:55

14:55

16:50

19:25

SULECHÓW ul.Odrzańska Kościół

5:11

5:45

7:10

8:06

9:38

10:35

12:08

12:40

14:13

15:10

17:08

19:43

SULECHÓW ul. PCK LIDL

5:12

5:46

7:11

8:07

9:39

10:36

12:09

12:42

14:15

15:12

17:10

19:45

SULECHÓW Al.Wielkopolska - TAXI

5:13

5:48

7:13

8:08

9:41

10:38

12:11

12:43

14:17

15:13

17:12

19:47

SULECHÓW ul. 31 Stycznia

5:14

5:49

7:15

8:09

9:43

10:39

12:14

12:43

14:19

15:14

17:14

19:50

SULECHÓW ul. Okrężna

5:15

5:50

7:17

8:10

9:45

10:40

12:16

12:45

14:20

15:15

17:15

19:52

Klępsk

5:27

6:02

7:24

8:22

9:52

10:52

12:22

12:57

14:27

15:27

17:22

19:57

Kolesin

5:32

6:16

7:29

8:27

10:06

10:57

12:26

13:01

14:30

15:31

17:36

20:11

Nowe Kramsko

5:33

6:19

7:30

8:28

10:09

10:58

12:28

13:03

14:35

15:33

17:39

20:14

BABIMOST ul. Wolsztyńska

5:40

6:25

7:37

8:35

10:16

11:05

12:35

13:10

14:45

15:40

17:46

20:21

Zdzisław 

-

6:29

-

-

-

-

-

-

-

15:44

-

-

Podmokle Wielkie

-

6:33

-

-

-

-

-

-

-

15:47

-

-

Podmokle Małe

-

6:31

-

-

-

-

-

-

-

15:50

-

-

Legenda :

F- kursuje w dni robocze

6 - w soboty ; 7 w niedziele



Kierunek:

ZIELONA GÓRA - CZERWIEŃSK

CZERWIEŃSK - ZIELONA GÓRA

SULECHÓW - KARGOWA

KARGOWA - SULECHÓW

ZIELONA GÓRA - SULECHÓW

SULECHÓW - ZIELONA GÓRA

Zielona Góra - Babimost Wakacje 2014

Babimost - Zielona Góra Wakacje 2014



Legenda